Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.

Ponuku exkluzívnych nehnuteľností nájdete v portfóliu maklérky Martiny Koreňovej.

! ! ! Kliknite si hore

Naši certifikovaný makléri Ponuku Martiny Koreňovej.

 

Ponúkame nehnuteľnosti - apartmány, domy a pozemky v lokalite ostrova Vir, Privlaky, Zadaru, Ninu a okolia. Nehnuteľnosti pri piesočnatých či kamienkových plážach. Trh Chorvátskych nehnuteľností je špecifický a preto Vám doporučujeme využiť služby našich realitných maklérov, ktorý vám pomôžu pri kúpe a zápise nehnuteľnosti do katastra vrátane právnych služieb.

  • Sprostredkujeme Vám obhliadku so skúseným maklérom  nehnuteľnosti podľa Vašich požiadaviek.
  • Zorganizujeme obhliadky nehnuteľností + zabezpečíme ubytovanie, pri ktorých Vás budeme vždy sprevádzať, tlmočiť a poprípade za Vás vyjednávať o predajnej cene
  • Pomôžeme Vám so všetkou legislatívou spojenou s jej kúpou, ponúkame odbornú pomoc pri vyhotovení kúpnej zmluvy a zápisu do katastra nehnuteľností.
  • Zabezpečíme uzavretie zmluvy prostredníctvom advokáta a notára.
  • Vykonáme dohľad pri prepísaní vlastníckych práv do katastra nehnuteľnosti vrátane zaplatenia poplatkov.
  • Pomôžeme vám s prepisom vody, elektriky, smätí a poplatkov obci  na Vaše meno.
  • V prípade potreby zabezpečíme  rekonštrukciu nehnuteľnosti.

V neposlednom rade Vás ubezpečujeme, že dodržiavame zásady GDPR – na ochranu osobných údajov podľa predpisov. Naša spoločnosť má na mieru vypracovaný Bezpečnostný plán GDPR + AML.

Spoločnosť NOVÉ BÝVANIE Realitná kancelária Vám zaistí všetky potrebné služby, snažíme sa vždy o nadštandardné a hlavne bezpečné služby .

Za posledné roky ceny nehnuteľností v Chorvátsku neustále rastú, niektoré roky viac iné menej.

Chorvátsky parlament v máji 2022 schválil vstup Chorvátskej republiky do Európskej menovej únie čo znamená , že od 1.1.2023 sa v Chorvátsku platí EUROM.

Je to zaujímavá situácia, keďže Chorvátsko už zaviedlo euro, a tým sa mení dynamika finančných trhov. Za posledných 20 rokov sme videli, že ceny nehnuteľností v Chorvátsku neklesali, a nie je dôvod veriť, že by sa to zmenilo ani teraz. Skôr práve naopak - s prechodom na euro sa ceny nehnuteľností zvyšujú neustále. Preto je investovanie do nehnuteľností v Chorvátsku práve teraz zvlášť atraktívne.