Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.

Ostrov Vir               Pláže ostrova Vir sú známe svojou dokonalou čistotou a vynikajúcou kvalitou mora. Nachádza sa tu množstvo úkrytov nedotknutej prírody, ktoré čakajú na objav. Sú obklopené borovicovými lesmi a stredomorskou vegetáciou, čo vytvára ideálne miesto na oddych a relaxáciu. Celková dĺžka pobrežia ostrova je 38 km, ktoré sú plné malebných zátok a mysí. Severná časť ostrova je najživejšia, zatiaľ čo západná a juhozápadná časť sú menej preplnené turistami. Ostrov Vir, spojený s pevninou mostom, ponúka všetky výhody ostrova aj života na pevnine. Kombinácia príjemnej klímy, stredomorskej atmosféry a moderných zariadení ho robia obľúbenou dovolenkovou destináciou. Okrem toho má ostrov aj historické pamiatky, ako sú hradiská a staré pevnosti, ktoré pridávajú k jeho kúzlu. Pláže sú rôznorodé - od upravených pláží s lehátkami a slnečníkmi v centre po divoké zátoky s čistým morom a červenými skalami. Priemerne udržiavané a čistené pláže ponúkajú širokú škálu zábavy a relaxu pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Možnosť parkovania priamo pred plážami uľahčuje prístup k nim, čím sa zabezpečuje pohodlný pobyt.

Pláž Nin

Pláž Nin je ako z rozprávky, s bohatou históriou, ktorú môžete preskúmať v Nínskom múzeu. Ale to nie je všetko, čo toto mesto ponúka. Piesková Nínska lagúna, známa aj ako Kráľovnina pláž, láka nielen teplým a plytkým morom ideálnym pre deti, ale aj širokou ponukou barov a reštaurácií. Tu si môžete dopriať oddych a zábavu ďaleko od každodenného zhonu. A ako bonus nájdete liečivé bahno, ktoré je tu známe pre svoje terapeutické účinky na zdravie.

Privlaka

Privlaka sa môže právom hrdiť na svoje nádherné piesočné pláže, najmä v juhozápadnej časti. Sú to jedny z najkrajších pláží v celom Chorvátsku, kde more je plytké, s jemným piesočným dnom a teplota vody je výnimočne vyššia než v iných častiach Jadranu. Tieto skvostné miesta sú však stále dosť neobjavené, veľa ľudí o nich ani nevie. Väčšina turistov sa zameriava na zátoky v centre Privlaky, kde nájdu betónové terasy na brehu a piesok na dne mora. Okrem toho, v Privlake sa nachádzajú aj kamienkové pláže, čo pridáva na rozmanitosti a umožňuje každému návštevníkovi nájsť ideálnu pláž pre svoj oddych a relax.

Zaton

Pláž Zaton v Zadare sa rozkladá na dĺžku 1,5 kilometra a má prevažne kamenistý a skalnatý charakter s prímesou piesku. Pre zvýšenie komfortu návštevníkov tu boli vybudované aj betónové plochy. Okolie pláže lemujú borovicové stromy, ktoré poskytujú príjemný prírodný tieň. Táto lokalita je obľúbená nielen medzi vodnými športovcami, ale aj medzi tými, ktorí preferujú iné športové aktivity. Vďaka vysokým štandardom a kvalitným službám získala pláž Zaton ocenenie Modrá vlajka. Je ideálna pre rodiny s deťmi vďaka svojim bezpečným podmienkam na kúpanie a dostatočnému množstvu zábavy pre malých dobrodruhov.

Vrsi

Vrsi má pláže pre každého. Na pláži Ričina na severnej strane poloostrova dokonca nájdete aj piesok, čo je vzácne. Napriek tomu, najkrajšia je okruhliaková pláž Mulo v časti Vrsi - Mulo. Je dobre upravená a má pozvoľný vstup do mora, čo ju robí ideálnou pre rodiny s deťmi alebo menej zdatných plavcov. Okrem toho tu nájdete plážový bar a zábavné atrakcie ako požičovňu vodných bicyklov, skútrov a dokonca aj nafukovací hrad na mori. Aj časť Vrsi - Zukve ponúka okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do mora, hoci je pokojnejšia a menej vybavená. Na severozápadnej strane poloostrova sa rozprestiera 2 km dlhý borovicový les, kde kúpanie je vhodné pre tých, ktorí vyhľadávajú súkromie alebo naturizmus. Vstup do mora je plytký, kamenitý a miestami bahnitý, takže odporúčame vziať si so sebou topánky do vody. Avšak, ticho, kľud a príjemný tieň a vôňa borovíc Vás odmenia počas celého dňa.

Zadar

Zadar, historické staré mesto s románskymi ruínami, stredovekými kostolmi a kozmopolitnými kaviarňami, je skutočne jedinečnou kombináciou podnetov. Jeho malý polostrov sa môže pýšiť kvalitnými múzeami a fascinujúcou architektúrou. Dva z najatraktívnejších architektonických skvostov, Morský orgán a Pozdrav slnku, nechajú každého návštevníka ohromeným. Morský orgán rezonuje sily mora a Pozdrav slnku žiari tanečnými farbami vďaka solárnej energii. Prinášame mnoho dôvodov, prečo ľudia tak obľubujú Zadar a jeho okolie.