NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
Pôsobíme v srdci nášho Slovenska.
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.
RODINNÝ DOM/CHATA/POZEMOK - hľadáte na predaj v obci Čierny Balog? Máme pre Vás ponuku.
Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Čierny Balog
Ulica: Horná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 1188 m2
Plocha pozemku: 1188 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: BR189
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na Čiernom Balogu v časti Nový Krám na Hornej ulici Vám ponúkam malý rodinný dom, ktorý je momentálne vhodný na chalupárčenie.

Parcela je rozdelená na dva stavebné pozemky.

Prvá parcela o rozlohe 660 m2 a druhá o rozlohe 528 m2, kde stojí rodinný dom o zastavanej ploche 50 m2. Rozmery pozemok sú približne 11 x 50 metrov a rozmer domu 10 x 5 metrov.

Dom je napojený na kanalizáciu, elektrinu, vykurovanie elektrické, nakoľko dedina nie je plynofikovaná. Vodovod je obecný, šachta s vodomerom sa nachádza na pozemku.

Stavba je postavená približne v 70 rokoch, ide o stavbu typu okál. Prízemie je betónové a poschodie drevené a omietnuté. Je v zachovalom pôvodnom stave, polroka neobývanom. Vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu prípadne možnosť využiť pozemok na výstavbu nového rodinného domu či bungalovu.
Súčasťou domu sú hospodárske budovy.

Susedia sú príjemní, väčšinou mladšie rodiny, okolie krásne, nakoľko kraj v tejto lokalite je obklopený lesmi. Bývanie v tejto lokalite prináša dedinský život a stále blízko mesta a výbornej občianskej vybavenosti, nakoľko ide o prvú časť Čierneho Balogu čiže autom do mesta sa dostanete za 9 minút.
V časti Krám sú potraviny, materská škôlka, možnosť vo voľnom čase využiť známu hrončiansku cyklotrasu, čiernohronskú železničku, možnosti turistiky, hubárčenia apod.

Podrobné informácie ohľadne tejto ponuky, predaja, obhliadky či ceny Vám rada poskytnem na tel. čísle 0944/ 222 177 prípadne emailom na karolina-ZVNC-novebyvanierk.sk. Ponúkame kompletné poradenstvo v oblasti financovania úverom, kompletné právne poradenstvo cez notársky úrad a sme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
+421 944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam