NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
Pôsobíme v srdci nášho Slovenska.
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.
Luxusná novostavba len150m od mora s výhľadom na more, Chorvátsko - Vir - Centrum
Cena:
354 360,00 €
Krajina: Chorvátsko
Lokalita: Vir
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 118 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 95304
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výstavbe v samom centre ostrova Vir v jednej z najatraktívnejších lokalít s výhľadom na more, v bezprostrednej blízkosti hlavnej pláže Jadro.

Apartmán sa nachádza na prízemí menšieho bytového domu. Pozostáva z troch spální, z ktorých jedna je hlavná s vlastnou kúpeľňou, kúpeľňou, WC, kuchyňou s jedálňou a obývačkou a dvomi loggiami. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Lokalita je tichá a ideálna na dovolenku alebo každodenný život, vzhľadom na to, že v okruhu 200 metrov sa nachádza všetko vybavenie potrebné pre život a turistiku.


Plánované dokončenie do konca roka 2023. Budova bude postavená podľa najvyšších stavebných štandardov, podľa všetkých súčasných trendov. Podlahové kúrenie v celom byte, klimatizácia na kúrenie/chladenie. Súčasťou objektu je aj komín, takže je možné osadiť krb na kúrenie drevom alebo peletami. Tepelná izolácia fasády 10 centimetrový polystyrén. Konštrukcia - tehlová. Vchodové dvere sú proti vlámaniu a protipožiarne.
Vzdialenosť od mora a organizovanej pláže s vybavením 150-200 metrov.

Kupujúci je oslobodený od platenia daní pri kúpe nehnuteľnosti.
Dom bude pripojený na obecnú vodu a kanalizáciu.
Jedno parkovacie miesto v cene.

Ostrov Vir sa nachádza približne 25 km od mesta Zadar. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire prebieha pripájanie kanalizácie aj vodovodu, takže ani problém z vodou už nie je.
Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny sa organizujú spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Ostrov má výbornú polohu, pretože sa môžete vydať na výlet do prírody a navštíviť národné parky Plitvické jazerá ,Krka vodopády, alebo Kornaty.

Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina-ZVNC-novebyvanierk.sk

Maklér:

makler
Martina Koreňová
+421 944 250 310

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam