NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
Pôsobíme v srdci nášho Slovenska.
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.
Na predaj apartmán len 150m od mora, vo vyhľadávanej lokalite, Chorvátsko
Cena:
120 000,00 €
Krajina: Chorvátsko
Lokalita: Vir
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 43 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 95269
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v Chorvátsku na ostrove Vir.Nachádza sa na prízemí menšieho bytového domu vo vyhľadávanej lokalite, cca. 150 m od mora, krásne pláže s príslušenstvom.

Pozostáva zo: vstupnej terasy, kuchyne a jedálne, dvoch izieb, kúpeľne a komory, celková čistá úžitková plocha prízemia 43,16 m2.

Ku apartmánu jedno parkovacie miesto.

Ostrov Vir leží v severnej časti súostrovia Zadar a je vzdialený približne 25 km od tohto mesta. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire bude do konca budúceho roka dokončená kanalizácia aj vodovod, takže ani problém z vodou už nieje.
Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny obohatený o veľké spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Je spojený turistickými loďami s ďalšími turistickými destináciami, ako sú známe krištáľovo modré a piesočnaté pláže Saharun, Kornati, Telašćica atď.


Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina-ZVNC-novebyvanierk.sk

Maklér:

makler
Martina Koreňová
0944 250 310

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam