NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
NOVÉ BÝVANIE - Realitná kancelária
Pôsobíme v srdci nášho Slovenska.
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.
Iba u nás !!! Rodinný dom, chalupa v dedine Dolná Lehota smer Krpáčovo
Cena:
130 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Dolná Lehota
Ulica: Dolná Lehota
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 251 m2
Plocha pozemku: 978 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: BR154
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vo vyhľadávanej lokalite v úpätí Nízkych Tatier Vám ponúkame na predaj s výhradným zastúpením rodinný dom v Dolnej Lehote.

Dolná Lehota je dedina, ktorej chotár je v ochrannom pásme Národného parku Nízke Tatry. Nachádza sa v blízkosti známeho rekreačného strediska Krpáčovo a Tále (lyžiarske vleky, prírodné vodné nádrže, golfové ihrisko apod.)

Ide o starší rodinný dom s betónovými základmi, využívaný ako chalupa, ale je vhodný aj na celoročné bývanie. Dom je v pôvodnom zachovalom stave.
Krytina domu je pokrytá pozinkovaným plechom, kúrenie je plynové (pec menená pred 5 rokmi) ako aj na pevné palivo. Vodu vyhrieva elektrický bojler na elektrinu - možnosť vykurovania aj pecou na pevné palivo.
Elektrika je pôvodná, odpad je riešený septikom (v dedine sa nachádza kanalizácia).

Dispozične pozostáva:
Podbráním sa dostaneme na pozemok, kde sú dve bytové jednotky so súpisnými číslami.
Jedna bytová jednotka po pravej strane slúži ako letná kuchynka (2 menšie miestnosti) a komora.

Druhá bytová časť na ľavej strane od vstupu má dve izby, kúpeľňu, osobitnú toaletu, kuchyňu. Ďalej je možnosť vybúraním priečky spriechodniť aj nasledujúcu časť a to prístavbu, kde sa nachádza kotolňa a ešte ďalšia izba. Vznikli by tri samostatne priechodné izby.
V zadnej časti sú hospodárske murované priestory, na sklad dreva a náradia.

Záhrada je z väčšej časti rovinatá, slnečná otočená na južnú stranu. Zadná časť záhrady je svahovitá vysadená ovocnými drevinami a koniec záhrady je ukončený rovinkou a pripojenou k ďalšej dedinskej prístupovej ceste.

Podlahy v izbách sú betónové prekryté linoleom, okná drevené pôvodné a každá bytová jednotka je z časti spojená so susednými domami. Nejde o samostatne stojaci rodinný dom.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. Telefonicky Vám rada poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára a pripravenie zmlúv, odovzdanie nehnuteľnosti až po prepis energií.

Naši klienti dostanú 20% zľavu na nákup v predajni Orion (S1 Center Brezno) na nákup sortimentu pre Vašu domácnosť.

Lokalita:
V blízkom okolí nehnuteľnosti sa nachádza množstvo lyžiarskych stredísk. Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom, Tále, Čertovica a Chopok Juh kde sa dá prejsť lanovkou až do Demänovskej doliny.
V blízkosti sa nachádza jaskyňa Mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa – naša najväčšia kvapľová jaskyňa, v ktorej je zriadené sanatórium na liečenie chorôb dýchacích ciest.
Na Táloch vzdialených do 10 minút jazdy autom sa nachádza golfový rezort Tále s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom.
V okolí je mnoho hotelov poskytujúcich wellness a pre milovníkov prírodného kúpania je tu jazero Krpáčovo kde je povolený aj lov rýb.

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
0944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam