NOVÉ BÝVANIE
Realitná kancelária
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.
Na predaj rodinný dom v obci Pohronská Polhora
Cena:
58 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Pohronská Polhora
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 657 m2
Plocha pozemku: 331 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: BR136
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V realitnej kancelárii NOVÉ BÝVANIE RK, s.r.o. Vám ponúkam na predaj rodinný dom v obci Pohronská Polhora. Dom sa nachádza na Hlavnej ulici, v okrajovej časti obce smerom na Zbojskú.
Je umiestnený medzi domami v zastavanej časti.

Dom je v pôvodnom stave. Postavený je z kameňa a tehly. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom. Pri dome sa nachádza plyn, vybudovaná je kanalizácia, ďalšími inžinierskymi sieťami sú elektrika a obecný vodovod.
V dome je potrebné pripraviť si nové rozvody, pripojiť sa ku kanalizácii, možnosť pripojenia sa k plynu, ktorého prípojka je priamo pri dome a zrekonštruovať si dom podľa vlastného uváženia a potrieb.

Dom je úplne podpivničený po celej dĺžke domu. Zastavaná plocha domu je 126 m2. Dom má zastavanú plochu 6 m x 21 m. V dome nie je vlhkosť o čom sa môžete presvedčiť na osobnej obhliadke. Možnosť prípravy aj priestranných podkrovných izieb čo môžete vidieť na uverejnených fotografiách pri inzeráte.

Príslušenstvom domu sú hospodárske budovy, dreváreň a drevené prekrytie, kde niekedy parkovali traktor. Možností prerobenia domu je veľa, stačí prísť a už nechať pracovať fantáziu. Možnosť vybudovania terasy na poschodí priamo z kuchyne s výhľadom na prírodu a les.

Hlavným vstupom je otvorený priestor pod strechou, čiže verandou prídeme do malej chodby. Dispozične pozostáva poschodie z kuchyne, kúpeľne so spoločnou toaletou a 3 izieb. V dvoch miestnostiach sú komíny. Momentálne je dom v štádiu vypratávania.

Samostatná záhrada má vyše 300 m2 bez zastavanej časti inak celková plocha pozemku má 657 m2. Zastavaná plocha domu je 126 m2 bez príslušenstva akou je prístrešok a hospodárska drevenica.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne vecné bremená, záložné práva ani exekúcie. Možnosť kúpi aj na úver.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára, pripravenie zmlúv u notára, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie domu a prepisu energií.

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
0944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam