NOVÉ BÝVANIE
Realitná kancelária
Kde nás nájdete?
Kde nás nájdete? Pobočka Brezno
Budova Slovenskej sporiteľne, a.s.
Nám. M. R. Štefánika 43, Brezno
2. poschodie
Vyhľadávanie
V ponuke je 20 nehnuteľností.
Stavebný pozemok v Čiernom Balogu exkluzívne na predaj v Novom Bývaní realitnej kancelárii
Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Čierny Balog
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 726 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: nie je
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: pri pozemku
ID inzerátu: BR111
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V realitnej kancelárii Nové bývanie Vám ponúkame stavebný pozemok na začiatku obce Čierny Balog.

Pozemok je o rozlohe 726 m2, zo začiatku (vstup) svahovitý a ďalšia časť pozemku je rovinatá s výbornou úrodnou pôdou. Pozemok je so všetkými inžinierskymi sieťami v tesnej blízkosti, ktoré sa v obci nachádzajú ako obecný vodovod - pri pozemku, elektrika (nie je elektrická prípojka, ale 5 metrov od pozemku je elektrický stĺp) a kanalizácia - pri pozemku. Plyn sa v obci nenachádza.

Na pozemku je stará hospodárska budova, na ktorej základoch bola plánovaná výstavba rodinného domu. Nákres zverejnený na fotografii pri inzeráte aj s rozmermi. Pri dome bolo plánované aj garážové státie pre dva automobily na budove o rozlohe 6m x 10m, ktorú je potrebné zachovať. Viac informácii pri obhliadke.
Zastavaná plocha hospodárskej budovy 6m x 12 m.
Rozmery pozemku sú približne 30 m x 25 m.

Pozemok je vhodný nielen na výstavbu rodinného domu, ale aj na chalupu či víkendový dom v príjemnom prostredí Čierneho Balogu. Popri pozemku ide Čierno-hronská železnička, pozemok sa nachádza v zastavanom území obce medzi domami.
V blízkosti je výborná občianska vybavenosť ako aj autobusová zastávka, potraviny apod.

V prípade záujmu aj stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu. Viac informácii rada poskytnem telefonicky alebo pri osobnej obhliadke pozemku.

Neváhajte si dohodnúť obhliadku, kde môžete nazrieť do Stavebného povolenia a dozviete sa podrobné informácie o inžinierskych sieťach a okolí. V cene sú zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie, pripravíme Vám kompletný právny servis. V našich službách nájdete všetko čo k predaju a kúpe potrebujete. Určite nestrácajte čas hľadaním kontaktu na majiteľov pozemku, nakoľko predaj je zverený našej realitnej kancelárii výhradne a exkluzívne, len zbytočne budete strácať čas a budete obťažovať majiteľa, nakoľko Vás odvolá spätne iba na nás. Ďakujeme za akceptovanie podmienok a našu snahu chrániť súkromie predávajúceho.

Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie až do výšky 100% na celú kúpnu cenu. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom.

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
0944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam