NOVÉ BÝVANIE
Realitná kancelária
Kde nás nájdete?
Kde nás nájdete? Pobočka Brezno
Budova Slovenskej sporiteľne, a.s.
Nám. M. R. Štefánika 43, Brezno
2. poschodie
Vyhľadávanie
V ponuke je 27 nehnuteľností.
REZERVOVANÝ - Exkluzívne len u nás nájdete tento 3 izbový byt s balkónom v meste
Cena:
66 500,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 65 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 4
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: BR108
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj s výhradným zastúpením 3 izbový byt o rozlohe 65 m2 v meste Brezne.

Byt sa nachádza momentálne v pôvodnom stave, nakoľko rekonštrukciou prešiel pred 15 rokmi a to výmenou plastových okien, murované jadro a plávajúce podlahy, no byt si už vyžaduje rekonštrukciu.
K bytu prislúcha latková pivnica, balkón otočený na východ, ktorý je prekrytý. Byt je celý orientovaný na východnú stranu.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 od zateplenia, podlahy v spoločných častiach, výmenou okien, nový výťah.

Dom sa nenachádza v centre mesta, ale v lokalite na tichej ulici Nálepkova, kde je tesnej blízkosti výborná občianska vybavenosť ako príjemné detské ihrisko, potraviny, fitness centrum, materská škola, základná škola, autobusová a vlaková doprava apod.

Na byte neviaznu žiadne ťarchy, záložné práva ani vecné bremená a je vhodné ho financovať aj úverom či v hotovosti, kde je možnosť byt ihneď odovzdať, nakoľko je kompletne vyprataný a pripravený na rekonštrukciu a bývanie.

Bytový dom spravuje Stavebné družstvo na ul. Malinovského, náklady sú nízke aj napriek tomu, že v nájme je zahrnutá splátka úveru bytového domu. Mesačné náklady sú 130 Eur / mesačne bez energií na 1 osobu.

Byt je v osobnom vlastníctve.

Byt odporúčam vidieť osobne, preto si neváhajte naplánovať obhliadku na tel. č. 0944 222 177, kde Vám rada nehnuteľnosť predstavím a poskytnem potrebné a podrobnejšie informácie. V cene sú zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie, pripravíme Vám kompletný právny servis, overovanie zmlúv, vypracovanie znaleckého posudku a sme pri Vás až do odovzdania bytu po prehlásenie energií. V našich službách nájdete všetko čo k predaju a kúpe potrebujete.

Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie až do výšky 100% na celú kúpnu cenu. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Odmena a náklady na prevod nehnuteľnosti až po prepis energií je zahrnutá v kúpnej cene.

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
0944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam