NOVÉ BÝVANIE
Realitná kancelária
Kde nás nájdete?
Kde nás nájdete? Pobočka Brezno
Budova Slovenskej sporiteľne, a.s.
Nám. M. R. Štefánika 43, Brezno
2. poschodie
Vyhľadávanie
V ponuke je 29 nehnuteľností.
Rezervované - Nové bývanie Realitná kancelária ponúka 3 izbový byt o rozlohe 75 m2 v Podbrezovej
Cena:
54 900,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Podbrezová
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 75 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: BR105
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

NOVÉ BÝVANIE Realitná kancelária Vám ponúka priestranný 3 izbový byt v nadštandardnej veľkosti o rozlohe 75 m2. Ide o najvyhľadávanejšie byty v tejto lokalite Podbrezovej časti Štiavnička.

Nachádza sa v tichej lokalite so slušnými susedmi, v bytovke s výťahom, zateplenej a zrekonštruovanej s vlastnou kotolňou.

Byt je po rekonštrukcii plávajúce podlahy, plastové okná a stierky.
Dispozične je výborne riešení, v prípade záujmu o zrekonštruovanie a zmodernizovanie prináša veľa možností tento typ bytu. Príslušenstvom a súčasťou bytu je veľká pivnica na prízemí bytového domu, vstavaná kvalitná roldor skriňa v predsieni, drevená zánovná kuchynská linka apod.

Rozmýšľate nad investíciou do bytu s vidinou prenajímania? Tento byt je na to vhodný nakoľko mesačné náklady sú nízke a to 97 Eur + energie (1 osoba).

Ste rodina? Byt je priestranný a v okolí sa nachádzajú potraviny priamo pri vchode, futbalové ihrisko a nové postavené detské ihrisko. Občianska vybavenosť je výborná. Parkovanie verejné, ale bezproblémové v tesnej blízkosti bytového domu.

Cena je konečná a sú v nej zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie ako aj v prípade potreby ako bonus vyhotovenie znaleckého posudku. Samozrejme v konečnej cene je možnosť si ponechať čiastočné zariadenie bytu. V cene je v prípade záujmu aj kompletné vypratanie bytu.

Byt odporúčam vidieť osobne, preto si neváhajte naplánovať obhliadku na tel. č. 0944 222 177, kde Vám rada nehnuteľnosť predstavím a poskytnem potrebné a podrobnejšie informácie.
Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie až do výšky 100% na celú kúpnu cenu. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Odmena a náklady na prevod nehnuteľnosti až po prepis energií je zahrnutá v kúpnej cene.

*pôdorys má v rozmeroch mierne odchýlky

Maklér:

makler
Karolína Hazáková, RSc.
0944 222 177

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam