Krásny rovinatý pozemok na Čiernom Balogu

Cena:
dohodou
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Čierny Balog
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRRK109
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

NOVÉ BÝVANIE Vám ponúka na predaj pekný, slnečný pozemok v Čiernom Balogu časť Brezinky. Nachádza sa v novej časti a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Všetky inžinierske siete sú na blízku plyn sa v obci nenachádza. Obec má plnú občiansku vybavenosť. K pozemku patria aj časti prístupových ciest na dvoch parcelách. Plocha pozemku je 1702 m2.
V blízkom okolí sa nachádza lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním a osvetlením, Urbanov vrch (skiciernybalog.sk), reštaurácia, Čiernohronská železnička (chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (vydrovskadolina.sk), Dobročský prales a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0907 084 392 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu renata-ZVNC-novebyvanierk.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Kováčová
Telefón:0907 084 392
E-mail:renata-ZVNC-novebyvanierk.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.