Lukratívny pozemok blízko jazera v rekreačnej oblasti Krpáčovo, 3905 m2

Cena:
50,00 €/m2
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Horná Lehota
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRMR17
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Solídne Bývanie Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Krpáčovo blízko jazera.

Neváhajte využiť jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto pozemku. Ako nový majiteľ získate nádherné miesto, ktoré je vhodné na výstavbu rekreačnej alebo komerčnej chaty.

Pozemok je celoročne dostupný. Rozloha pozemku je 3905 m2. Po dohode s majiteľom sa dá rozdeliť aj na menšie parcely. Priamo v oblasti Krpáčova sú dostupné všetky inžinierske siete.

Je situovaný v nádhernej prírode Nízkotatranského Národného parku . Okolie je vhodné pre milovníkov aktívneho životného štýlu (lyžovanie, turistika, cykloturistika) ale aj ľudí, ktorý si chcú oddýchnuť od každodenného stresu. Niekoľko sto metrov od pozemku sa nachádza hotel Polianka ktorý ponúka služby ako reštaurácia , jazda na koni ale aj nočný bar. V širšom okolí sa nachádza rekreačná oblasť Tále s golfovým ihriskom Gray Bear, Hotelom Stupka a Partizán ale aj obľúbené lyžiarske a turistické stredisko Chopok Juh.

Cena pozemku je 50€/m2 + dohoda.

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste viac informácií neváhajte a zavolajte na tel.č. 0917 815 228 pre dohodnutie detailnej obhliadky Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu michaela-ZVNC-novebyvanierk.sk

Poskytujeme kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Všetko podstatné vybavíme za Vás.

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Michaela Rybárová
Telefón:0917 815 228
E-mail:michaela-ZVNC-novebyvanierk.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.