Prečo používať exkluzívneho makléra pre kupujúcich?

Nákup domov je významná a nákladná transakcia s dlhodobými finančnými dôsledkami. Múdra kúpa domu za správnu cenu môžu priniesť celoživotné výhody a pôžitok! Ak však preplatíte za dom alebo si vyberiete dom, ktorý vyžaduje väčšiu údržbu, než dokážete zvládnuť, problém môže byť na obzore.

Ak chcete robiť najlepšie možné rozhodnutia o kúpe domu, musíte mať čo najlepšie informácie a pokyny. Používanie exkluzívneho makléra pre kupujúcich Vám poskytuje vynikajúcu úroveň zastúpenia a ochrany. Dôvodom je skutočnosť, že sa zameriava na svoje odborné znalosti a na potreby a obavy kupujúceho.

Môžete naraziť na iné typy realitných „kupujúcich“, ktorí majú podobné nároky. Nie všetci makléri kupujúcich sú exkluzívnymi maklérmi pre Vás. To by ste mali vedieť!

Ktorýkoľvek realitný maklér sa môže nazývať „kupujúcim maklérom“ a poskytovať základné vyhľadávanie domov a podať základné služby. Robia sľuby, napríklad „áno aj to sa dá, áno všetko vybavíme, nič nie je nemožné, budete mať vysnívaný domov“. No v skutočnosti chcú iba predať a zastupujú skôr predajcov ako kupujúcich. Exkluzívny maklér kupujúceho, ale presne vie čo kupujúci potrebuje a chráni či kupujúceho aj predávajúceho a výsledkom sú - spokojné a chránené obe strany.

Exkluzívny zástupca pre kupujúcich:

-          Ochraňuje Vaše motívy a rozpočet v tajnosti

-          Ochraňuje Vaše najlepšie záujmy za všetkých okolností

-          Informuje Vás o trhových podmienkach a procese nákupu nehnuteľnosti

-          Vykoná porovnávanie trhových cien a chráni pred nadmerným platením

-          Rokuje výlučne vo Vašom mene, aby ste získali najlepšiu cenu a podmienky

-          Dodržiava vysoké štandardy etiky a integrity

-          Poskytuje tieto služby a ďalšie bez ďalších nákladov

Ak Vám „kupujúci maklér“ poskytne duálne informácie o agentúre, nereprezentuje Vás!

Exkluzívny kupujúci maklér NOVÉHO BÝVANIA, Vám môže zaručiť, že Vás bude zastupovať pri kúpe vášho domu. Poskytuje pravdivé fakty o hodnote, podmienkach na trhu / susedstve a zjavných fyzických chybách. Povie Vám o mnohých veciach, ktoré by mohli byť pre kupujúceho škodlivé.

Exkluzívny maklér kupujúceho z NOVÉHO BÝVANIA Vám pomôže s vašimi alternatívami financovania. Môžu vám odporučiť, aby ste ich vopred schválili veriteľom. Prečo? Pretože plne schválená pôžička z Vás robí kupujúceho v hotovosti!

Dáva to zmysel!

Iba exkluzívny zástupca pre kupujúcich Vám poskytuje najvyššiu úroveň zvereneckých povinností a zastúpenia. Exkluzívny meklér kupujúcich bude poskytovať predkupné poradenstvo, sprostredkovanie hypotekárneho úveru a vyhľadávanie a zobrazovanie všetkých domov, ktoré sa aktuálne predávajú.